Hizmetlerimiz

Ofis-Büro Taşımacılığı

Ofis ve büro taşımacılığı yapmak dikkat gerektirir.Ankara Nakliyat firması Uğurtaş Nakliyat olarak ofisinizin içinde bulunan eşyaların,önemli elektronik eşya ve dosyalarınızın kusursuz ve titiz bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.Ankara nakliyat firması olan Uğurtaş Nakliyat büro ve ofis taşımacılığında şehirler arası parsiyel ve parça taşımacılığıda yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Ankarada evden eve nakliyat ve eşya taşıma sektöründe 19 yıllık bir tecrübeye sahip olan Ankara Uğurtaş nakliyat uzman personeliyle en iyi şekilde hizmet vermektedir Uğurtaş Nakliyat olarak kapalı kasa araçlarımızla sigortalı olarak şehir içi ve şehirler arası taşıma yapmaktayız.

Depolama Hizmetleri

Uğurtaş Nakliyat olarak aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin eşyalarını büyüklüğü 500 metre kare olan depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Depolarımız her ay kapsamlı olarak temizlenmekte ve ilaçlama yapılmaktadır. Eşyalarınız depolama işlemi tamamlandığında nakliye hizmeti şirketimiz tarafından verilmektedir.

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler arası evden eve nakliyat ve taşımacılıkta siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için ücretsiz expertiz sayesinde taşınacak olan eşyalarınız tespit edilir ve eşyalarınız durumuna göre personel sayısı,yeterli derecede ambalaj malzemeleri ve araç büyüklüğü ayarlanır. Ankara nakliyat firması Uğurtaş Nakliyat olarak kapalı kasa araçlarımızda eşyalarınız zarar görmeden taşınmaktadadır. Türkiye'nin 81 iline hizmet veren Uğurtaş Nakliyat şehirler arası taşımalarda eşyalarınızı 50.000 TL'den başlayan sigorta bedeliyle sigortalamaktadır.

Asansörlü Taşımacılık

Ücretsiz Ekspertiz